1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë PROMO : e-books falas

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 4 Mars 2019.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,229
  Pëlqimet:
  928
  Pikë nga trofetë:
  243
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,229
  Pëlqimet:
  928
  Pikë nga trofetë:
  243
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,229
  Pëlqimet:
  928
  Pikë nga trofetë:
  243
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,229
  Pëlqimet:
  928
  Pikë nga trofetë:
  243
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,229
  Pëlqimet:
  928
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  @science pëlqen postimin.
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,229
  Pëlqimet:
  928
  Pikë nga trofetë:
  243
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,229
  Pëlqimet:
  928
  Pikë nga trofetë:
  243
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,229
  Pëlqimet:
  928
  Pikë nga trofetë:
  243
 9. (Coder);

  (Coder); Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Te gjithe librat jane mbrenda linkut qe e ke postu ne postimin e pare, pa pase nevoj per shperndarje te kopertinave te librit, shpresoj se jo por po e shoh si tendence per rritjen e numrit te postimeve (1 Cover = 1 Postim), klm
   
  @science pëlqen postimin.
 10. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,231
  Pëlqimet:
  329
  Pikë nga trofetë:
  113
  Dhe ku qendron problemi ketu?!
   
 11. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,229
  Pëlqimet:
  928
  Pikë nga trofetë:
  243
  @(Coder);

  me sa di une eshte, cdo dite nga 1 liber te ri
  nqs ti ke ndonje link qe i permban te gjithe atehere postoje qe mos te lodhem kot me postime qe nuk marr as like & dal dificit

  :)

  ps. me 5000 postime une behem moderator :rolleyes:
   
  Taboo, @science, reflect1 dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 12. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  272
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Veq vazhdo nese munesh me na njoftu per libra se mu le qe spom pengon po pom pshton
   
 13. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,229
  Pëlqimet:
  928
  Pikë nga trofetë:
  243
 14. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,229
  Pëlqimet:
  928
  Pikë nga trofetë:
  243
 15. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,229
  Pëlqimet:
  928
  Pikë nga trofetë:
  243
 16. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,229
  Pëlqimet:
  928
  Pikë nga trofetë:
  243
 17. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,229
  Pëlqimet:
  928
  Pikë nga trofetë:
  243
 18. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,229
  Pëlqimet:
  928
  Pikë nga trofetë:
  243

Shpërndaje faqen

Loading...