1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë PROMO : e-books falas

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 4 Mars 2019.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,420
  Pëlqimet:
  1,767
  Pikë nga trofetë:
  243
  Full Stack Development with Spring Boot and React - Third Edition
  Code:
  https://www.tradepub.com/free/w_pacb170/prgm.cgi
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,420
  Pëlqimet:
  1,767
  Pikë nga trofetë:
  243
  Microsoft 365 For Dummies
  Code:
  https://thegazebook.tradepub.com/free/w_wile401/prgm.cgi
  
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,420
  Pëlqimet:
  1,767
  Pikë nga trofetë:
  243
  Linux Administration Best Practices

  Code:
  https://www.tradepub.com/free/w_pacb171/prgm.cgi
  
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,420
  Pëlqimet:
  1,767
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,420
  Pëlqimet:
  1,767
  Pikë nga trofetë:
  243
  Linux Bible, 10th Edition
  Code:
  https://www.tradepub.com/free/w_wile409/
  
   

Shpërndaje faqen

Loading...