1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë PROMO : e-books falas

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 4 Mars 2019.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,426
  Pëlqimet:
  1,003
  Pikë nga trofetë:
  243
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,426
  Pëlqimet:
  1,003
  Pikë nga trofetë:
  243
 3. VerifiedUsers Overlay
  Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,774
  Pëlqimet:
  532
  Pikë nga trofetë:
  293
  Çfarë është kjo?
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,426
  Pëlqimet:
  1,003
  Pikë nga trofetë:
  243
  vetem sot

  [​IMG]
   
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,426
  Pëlqimet:
  1,003
  Pikë nga trofetë:
  243
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,426
  Pëlqimet:
  1,003
  Pikë nga trofetë:
  243
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,426
  Pëlqimet:
  1,003
  Pikë nga trofetë:
  243
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,426
  Pëlqimet:
  1,003
  Pikë nga trofetë:
  243
 9. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,426
  Pëlqimet:
  1,003
  Pikë nga trofetë:
  243
 10. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,426
  Pëlqimet:
  1,003
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  @science pëlqen postimin.
 11. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,426
  Pëlqimet:
  1,003
  Pikë nga trofetë:
  243
 12. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,426
  Pëlqimet:
  1,003
  Pikë nga trofetë:
  243
 13. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,426
  Pëlqimet:
  1,003
  Pikë nga trofetë:
  243
 14. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,426
  Pëlqimet:
  1,003
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  sodovina-city pëlqen postimin.
 15. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,426
  Pëlqimet:
  1,003
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  sodovina-city pëlqen postimin.
 16. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,426
  Pëlqimet:
  1,003
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 17. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,426
  Pëlqimet:
  1,003
  Pikë nga trofetë:
  243
 18. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,426
  Pëlqimet:
  1,003
  Pikë nga trofetë:
  243
  Ethereum Smart Contract Development | Mayukh Mukhopadhyay | Feb 2018 | 288 pages


  [​IMG]
   
 19. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,426
  Pëlqimet:
  1,003
  Pikë nga trofetë:
  243
  Raspberry Pi 3 Cookbook for Python Programmers - Third Edition
  Tim Cox, Dr. Steven Lawrence Fernandes
  Apr 2018
  552 pages  [​IMG]
   
 20. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,426
  Pëlqimet:
  1,003
  Pikë nga trofetë:
  243

Shpërndaje faqen

Loading...