1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Projekti "MATURA"

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga OmeRfrom02, 18 Prill 2020.

 1. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje Antaret e ITSQHIP, deshta ta ndaj me ju projektin e radhes https://matura.lexoje.al/ projekt ky i cili ka per qellim qe ti pergadis nxenesit per testin e matures.
  Kjo platforme eshte e perbere prej +500 pyetjeve nga 13lende te ndryshme dhe te gjitha jane Falas.
   
  @science dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 2. a.z

  a.z Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  23
  Pse nuk po punon per momentin?
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,847
  Pëlqimet:
  1,022
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ka patur probleme me ssl por tani me sa duket i paska skaduar hosti.
   
  a.z pëlqen postimin.
 4. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  veq fshine history se probleme me ssl po ka ka 1 here se hosti e krejt live jan
   
 5. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  perdor tjt browser veq Chrome jo n tjert ban!
   
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,847
  Pëlqimet:
  1,022
  Pikë nga trofetë:
  343
  Jam tu perdor safar dhe me nxjerr kete mesah:
  Future home of something quite cool.
  If you're the site owner, log in to launch this site

  If you are a visitor, check back soon.
   
  OmeRfrom02 pëlqen postimin.
 7. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  860
  Pëlqimet:
  347
  Pikë nga trofetë:
  93
  Same in chrome, +qe del qe esht unsafe,

  shpresoj ta rregullosh sa me shpejt suksese :)
   
 8. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  u rregullu qetash veq fshije historin edhe ban!
   
 9. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,847
  Pëlqimet:
  1,022
  Pikë nga trofetë:
  343
  Duket se ke problem me ssl. Me ssl me shfaqet mesazhi i mësipërm. Pa ssl hapet normalisht.
   
 10. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  po ssl 2 here e kum ble po spo ban godaddy as supporti ska mujt me ma rregullu u duft me fshi ssl krejt.
   
 11. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,847
  Pëlqimet:
  1,022
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nga ku e ke blere ssl? Dhe cfare problemesh ke hasur?
   
 12. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  616
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  73
  Shum mendimi i mir suksese :) !
   
 13. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po ben vetem shkoni te ADVANCED pastaj Proceed to matura.lexoje.al (unsafe) :p
   

Shpërndaje faqen

Loading...