1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Projekti im i Youtube's

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga miraxh, 29 Mars 2020.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  445
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje!

  Para 2 javesh kam filluar te hap nje kanal ne Youtube dhe te hedh lojra te ndryshme ne lidhje me karten grafike qe kam ne PC.

  Mendoni se mund te eci ky kanal? dhe nese shikoni dicka qe nuk ju pelqen atehere komentoni me poshte :)

  Link: GTX960
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 2. aRdiiaN

  aRdiiaN Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  68
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ide e mir kjo amo nashta u kan ma mir mu fokosu n grafika ne pergjethsi se sa veq me ni model patjeter qe edhe sukses kishe pas ma shum !
  Suksese !!!
   
  miraxh pëlqen postimin.
 3. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  445
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  28
  Faleminderit por vetem kete grafik kam se di si me ja bo, vec me blejt ka mbet :confused:
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,042
  Pëlqimet:
  258
  Pikë nga trofetë:
  163
  Shume shtir bro , ma mire u kon me pas ble nej kanal t pakent me 1k subs e pastaj me i bo minutat ,
  po bone gaming ma shume luj gta 5 cs go e qesi loja qka ki qashtu dhez
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 5. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  445
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  28
  o vlla ke te drejt po duhet me dit anglisht se perndryshe nuk merr views
   
 6. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,042
  Pëlqimet:
  258
  Pikë nga trofetë:
  163
  Ska lidhje anglishtaja fare , ni titull mun me bo edhe vet tu u mundu pak , nuk dmth me pas komentim krejt lojen
   
  miraxh pëlqen postimin.
 7. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  445
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  28
  per titullin mos me thuaj se di me e shkrujt:p po e kam fjalen edhe nese ka shum pak komentim mund te heci?
   
 8. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  Bravo per punen per videot ,super thumbnail titulli, problemi esht se ka pak trafik kjo por gjithesesi besoj se ka per te hecur nese e vazhdon rregullisht
   
  miraxh pëlqen postimin.
 9. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,042
  Pëlqimet:
  258
  Pikë nga trofetë:
  163
  Vazhdo gaming e shef si rritet kanali do me faleminderosh vllaqko ,
   
  miraxh pëlqen postimin.
 10. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  445
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  28
  Faleminderit, do vazhdoj te behem aktiv cdo dite pothuajse
   
 11. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  445
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  28
  shpresoj te rritet edhe pse karta ime grafikes nuk eshte shume e kerkuar...
  me te kerkuarat jane 1050, 1050ti, 1060, 1070, 1080, 750, 750Ti etj...
   
 12. LEO33

  LEO33 Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  33
  Atëherë bën vaki të jesh i interesuar për shkëbim total të kompjuterit, me kartë grafike Nvidia GeForce 1050 Ti dhe proçesor Core i5-4590? Më duhet një kompjuter me specifikat si i yti për lojra të vjetra në Windows XP.
   
  Last edited: 30 Mars 2020
 13. wayfarer

  wayfarer Anëtar Fillestar

  Postimet:
  66
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje, kalo ne gaming dhe shikoje mundesin e hapjes se twitch.
  Suksese
   
 14. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  445
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  28
  hahaha kjo eshte pune tjeter :D
   
 15. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  445
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  28
  te shohim, pershendetje!
   
 16. arsimz

  arsimz Anëtar

  Postimet:
  35
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  E mira do ishte te shkruaje ne Youtube: "what is best for channel growth" dhe te mesoje se si te rrisesh kanalin tend te youtubit.!!!
  a thu a do te ishte ma mire kur diqka nuk din per vete, mos ta komentosh apo mos ti japesh vrejtje tjetrit!!!
  a.z
   
 17. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  445
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  28
  ok

  k.k
   
 18. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  Prsh, ka me te ec nese punon cdo dit esh njoni me 130k subs dhe ben vtm video cs por ama ta kesh na mua qe duhet pun dhe mos ta lesh pas dore bej video cdo dit dhe jo nje her ne jav "mbase thua ku u bo dhe ky qe tme japi dhe mua shpjegime xp :p " ndersa per trafik shperndaje neper grupe fb qe jan Gaming dhe aty do e marresh suksesin mos i digjo njerzit nese thojn ske me ec me qito sene mos i beso se kurr nuk i dihet :) me pun harrin cdo gje ! pasi tmaresh subs psh 1k merru dhe me twitch sepse dhe me twitch fiton $ :)
  Te urroj suksese jo vtm ty por tgjith !
  Dua me ju pa sa me lart !
  KLB
  Peace
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...