1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje projekti i par ne html css script

Tema tek 'HTML // CSS // JavaScript' e hapur nga krasniqi01, 5 Prill 2019.

 1. krasniqi01

  krasniqi01 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  https://i.postimg.cc/mDRVrkMB/20190405-181540-1.jpg
  pershendetje te nderuar, e di qe per ata qe din shum keto gjuhe kjo osht shum paliddhje ktu kom punu me html ,css edhe pak script ama deshta me pyt qysh muj me bo link kete qka kam punu, qe me dergu ketu me link jo me foto
  edhe qka me propozoni me punu edhe me msu ma shum nkit drejtim ?
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,423
  Pëlqimet:
  406
  Pikë nga trofetë:
  163
  Te pergezoj per punen po shiko te w3schools aty mesoj html css dhe te tregon se si ndertohet nje webfaqe
  prej header e deri tek footer dhe shiko template te huaja dhe mundohu me e bo edhe ti tenden si ata
  per me e qu me link ketu punen qka e bon tduhet me pas host dhe domain te cilat jan me pages por ka edhe free
  000webhost.com e merr hostin freenom.com e ke domain free por mundesh edhe ne mediafire.com me bo upload projektin qe e punon
  dhe ne e shkarkojm dhe e shikojm qka ke punu
  per me msu msoj mir html css dhe bootstrap pastaj kalo javascript php etj
   
  krasniqi01 pëlqen postimin.
 3. krasniqi01

  krasniqi01 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  falimnderit shummm Rexhep
   

Shpërndaje faqen

Loading...