1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Projekti "HASHPIX"

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga AVM Digital, 6 Tetor 2017.

1. AVM Digital

AVM Digital Anëtar Aktiv

Postimet:
    456
    Pëlqimet:
    207
    Pikë nga trofetë:
    53

Kam Menduar te krijoj dicka jo shum te vecante por dicka qe ka me ja vlejt me punu... Si fillim kam regulluar vetem fanpage ne facebook.Ne vazhdim mendoj te rregulloj dhe 1 website afersisht si Gjirafa.com por jo aq e nderlikuar... Jam ne kerkim te nje Team ku per momentin nuk mund te ekzistoje pyetja Sa eshte Pagesa ? As un vete nuk kam nd1 ide per momentin si me kriju te ardhura nga keto por gjate rritjes se punes cdo gje ka 1 fitim... E di qe kete shume kundershtime me kete teme dhe do ju duket kot por mendoj te rris dicka si gjirafa dhe me avancuar me kalimin e kohes.

KERKOJ IDE DHE MENDIME NGA TE GJITHE ANTARET... KERKOJ DHE KRITIKA PASI ASGJ NUK ME VRET THJESHT ME JEP IDE TE REJA :) Ju Falenderoj

Last edited: 6 Tetor 2017
  2. Pleurat

Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    2,330
    Pëlqimet:
    583
    Pikë nga trofetë:
    343
    Mund ta besh si gjirafa dhe ndoshta edhe me te madhe,por ekipi te duhet shume profesional dhe normalisht qe asnjeri nuk te vjen me shpresen qe nje dit do ti paguash.
    Ndoshta mund te vjen ndonje person qe as ai nuk e din mire se a.mundet me.kry ate pune,por jam i sigurt se nje programer profesionist nuk do te vije pa pagese,minimumu 1K.

Pra ne nje far menyre,e ke te pa mundur pa gjet ekip profesional ne ketr fush.

3. enneaa

enneaa Anëtar Aktiv

Postimet:
    436
    Pëlqimet:
    167
    Pikë nga trofetë:
    53
    Per mendimin tim, nese do te rrisesh dicka si Gjirafa, duhet te besh dicka qe Gjirafa nuk e ben mire!
    Pra dicka per te cilen ti konkurosh. Dhe nese nuk ka dicka qe mund ta besh me mire se Gjirafa do te ishte e kote ta beje.
    Nuk dua te te dekurajoje por per mendimin tim, qe te besh dicka te madhe dhe te perhapet shpejt ne treg, duhet te jete inovatore...
    Duhet te besh dicka qe se kane bere akoma te tjeret... :/

4. Marian

Marian Anëtar Aktiv

Postimet:
    123
    Pëlqimet:
    51
    Pikë nga trofetë:
    38
    Vlla sipas mendimit tim dhe duke u bazuar ne mendimin e @enneaa duhet te shohesh disa shembuj te thjesht si merrjepi qe nje faqe e thjesth me nje design te thjesht arriti te kete shume vizitor.Ndalu dhe beji pyetje vetes se pse eshte faqja me e kliuar per shitje dhe blerje te produkteve te perdorura pse nuk eshte ikub ose peshkuiarte? Mendimi im eshte se merrjepi e solli si risi ne shqiperi dhe te merrjepi kan me shume "besim" perdoruresit.Prandaj mundohu dhe sill nje risi qe akoma nuk eshte aplikuar akoma ne vendin ton.Sepse do jesh i pari qe do e sjellesh dhe te tjeret do mundohen te te "kopjojn" por ti do jesh me i "vjetri" ne risin qe ke sjell dhe kjo te favorizon me shume.Ti meqe e ke nis perfundoje se cdo gje duhet provuar deri sa te arrijm qellimin.Po ste eci provo dicka tjeter por duke msuar nga gabimet."Mendimi im"

enneaa pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...