1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Projektet e mia në Graphic Design!

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga miraxh, 1 Janar 2020.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  694
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  73
  Përshëndetje!

  Sot do tregoj 2 projektet e mia per te treguar qe: "A jam gati per te filluar pune Online me keto projekte?"

  1: Pizza Flyer (40% e perfunduar)
  2: Logo For Gaming (100% e perfunduar)
  3: Flyer for Natural Product (100% e perfunduar)

  Ju lutem komentoni per te pare a vlejne vertete keto projekte.

  Faleminderit! :)
   
  @science, ﴾.﴿ dhe Universal pëlqejnë postimin.
 2. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  662
  Pëlqimet:
  198
  Pikë nga trofetë:
  88
  Punimi i pa perfunduar duket bukur , tek punimi 2 ne list mungon fokusi ne logo duket me shum si nje foto ne natyre ,
  tek e treta duket nje dizajn i pa menduar se si do duket thjesht ke vendosur gjerat

  Sa i perket pyetjes tende sigurisht qe qenke gati per projekte reale fundja atu meson si behen gjerat.
   
  miraxh pëlqen postimin.
 3. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  694
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  73
  Po, aq me shume te krijosh aq me shume ja merr doren :)

  Sugjerohet te punohet ne fiverr per nje fillestar?
   
 4. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  236
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shume projekte te thjeshta per me gjet klient, por bravo per perpjekjen jam i sigurt se me kalimin e kohes do te behesh me i zoti.
  https://dribbble.com/ super site per tu frymezuar
   
  Mr.Gh0$T dhe boni pëlqejnë postimin.
 5. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,654
  Pëlqimet:
  726
  Pikë nga trofetë:
  243
  E paska permen 1 antar ma nalt shum projekte te thjeshta me supozimin qe diqka e thjesht nuk eshte e bukur. Nfakt un mendoj se diqka sa me e thjesht dhe sa me jo e komplikume eshte me e bukur , kshtu qe 1-3 pom pelqejn edhe pse paske thon qe nuk jan hala te perfundume.
  Te kjo logo - 2 nuk po mundem me te vlersu pasi nuk e di se qka bohet fjal ne at logo.

  Nuk e di a mundesh po ket logon 3 , nese mundesh a ma dergon si pdf ku muj me editu edhe me shfrytzu per shitje naj produktit?
   
 6. Borotalco

  Borotalco Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  1
  Mua me pelqen 3 - shi. Thjesht por bukur. Vetem nje gje do ndryshoja, ne vend te - do veja nje vize me te gjate si psh —, n-ose m-dash quhen. Numrat do i vija me te medha ose me te vogla se teksti per ti diferencuar.
  Cfare programi eshte perdorur?
   
  miraxh pëlqen postimin.
 7. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  3shi e bukur veq te llogot e social media rregullo pak dhe perfekt
   
  miraxh pëlqen postimin.
 8. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  694
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  73
  Photoshop CC
   
 9. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  616
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  73
  miraxh pëlqen postimin.
 10. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  694
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ke te drejte, por kur te kemi kohe se akoma nuk i kemi mesuar keto qe po punojme njehere :D
   
 11. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  616
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ka video plot ne yt un ng ato kam mesuar :D !
   
  miraxh pëlqen postimin.
 12. xhoni pashollari

  xhoni pashollari Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  shume nice
   
  miraxh pëlqen postimin.
 13. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  694
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  73
  Thank yyyy
   

Shpërndaje faqen

Loading...