1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Projekt shqiptar ne fushen e Blockchain

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga ZYT, 7 Shkurt 2020.

 1. ZYT

  ZYT Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Kam nje ide per nje te krijuar nje Crypto dhe Blockchain shqiptar. Per ta jetuesuar idene do duhen disa persona me deshiren dhe aftesite e duhura. Kush ka interes apo kuriozitet le te pergjigjet ne kete teme apo te me dergoje MP.
  Blockchain eshte aktualisht teknologjia me premtuese per te ardhmen e internetit dhe nder shqiptaret nuk kam pare te kete ndonje projekt te tille qe i pergjigjet nevojave dhe vecantive te tregut shqiptar. Eshte nje shanc i mire per ta mbushur kete boshllek.
   
  tonkeri pëlqen postimin.
 2. Mr darki

  Mr darki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  162
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
  Jemi te interesuar
   
 3. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  149
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jam i interesuar... dhe mendoj qe osht ide e mire mu ba bashk gjith antaret e forumit secili kish mujt me ndihmu ne menyra te ndryshme
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 4. ZYT

  ZYT Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Prisja me shume angazhim dhe interes.
  Mund te programoni ju djema?
   
 5. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  Edhe un jam shum :)
   
 6. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  149
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38

Shpërndaje faqen

Loading...