1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

PROJEKT NGA BIZNESI

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Ardian Babloki, 15 Prill 2020.

 1. Ardian Babloki

  Ardian Babloki Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje me duhet nje projekt i gatshem qe e ka punuar dikush qe ka te bej ne lidhje me biznes si psh ndonje produkt , veshje , apo per ndonje firm, sa per shembull me duhet si eshte i punuar.
  FLM PARAPRAKISHT
   

Shpërndaje faqen

Loading...