1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Vend Pune Projekt afatgjate

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga as1zo, 19 Gusht 2020.

 1. as1zo

  as1zo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  218
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje,

  Nevojiten disa developer qe kane njohuri ne React Native & React JS. Projekti eshte shume serioz dhe afatgjate. Ju lutem komentoni nese jeni te interesuar per pune dhe keni keto njohuri.
   
 2. speaR.

  speaR. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershedetje, kam pak njohuri me te dyja, mund te bisedojm nese te pershtatet eksperienca ime, klm
   

Shpërndaje faqen

Loading...