1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj programues aplikacione android dhe apple

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga boni, 8 Shkurt 2019.

 1. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  151
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kerkoj programues per app aplikacione android dhe apple ose kompani me pagese per nje projekt

  mund te beni sygjerime flm
   
  Shpat pëlqen postimin.
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  500
  Pëlqimet:
  148
  Pikë nga trofetë:
  73

Shpërndaje faqen

Loading...