1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Programim te modulev

Tema tek 'Programim' e hapur nga snuggi, 11 Tetor 2018.

 1. snuggi

  snuggi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  198
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje

  Desha me pyet se a eshte ktu dikush qe merret me programimin e moduleve eletrike te veturav ( electronic Controller )
   

Shpërndaje faqen

Loading...