1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje programi me i mire per hide IP

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga bmwplako, 13 Janar 2015.

 1. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  cili osht programi me i mire per hide ip 100%
  edhe a ka mundesii me e gjett ndokut free..
  flm
   
 2. meteora

  meteora <Hello World> Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,439
  Pëlqimet:
  86
  Pikë nga trofetë:
  78
  100% nuk ka asgje asnjeher, perpos vdekjes .

  2 nder me ta mirat jan TOR dhe CyberGhostVPN
   
  bmwplako dhe sg1 pëlqejnë postimin.
 3. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  nqs don me ba klikime per adsense je i vdekur plako se e kam provuar fshehi ip e kompjuterit sa te duash thjesht google lexon burrimin e rrjetit tend e te gjen nuk mundesh me ik...... gjithsesi ndoshta e don per tjeter gje ....
   
 4. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,079
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  TOR Browser - eshte shfletues shume anonim per lundrim ne internet.
   
 5. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  zotrii nukk e kam per adsense ..
  po thjeshtt dua te dii ..
   

Shpërndaje faqen

Loading...