1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Programer/DataEntry

Tema tek 'Programim' e hapur nga Suad, 10 Dhjetor 2021.

 1. Suad

  Suad Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje a kemi ndonje programer or Data entry qe mundet me i collect e-mail prej facebook groupeve tjera.

  Psh. nqs it shqip eshte nje group ne fb, me i collect e-mail e personave qe jan te antarsuar ne grup.

  nese dikush din me bo shkruani pm-
   

Shpërndaje faqen

Loading...