1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

program te mire per muzik

Tema tek 'iOS' e hapur nga Erdin Fazliu, 6 Dhjetor 2018.

 1. Erdin Fazliu

  Erdin Fazliu Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje
  -Me duhet nje program per muzik per iphone 7
   
 2. The.Dictator.VR

  The.Dictator.VR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  119
  Pikë nga trofetë:
  43
 3. Erdin Fazliu

  Erdin Fazliu Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  tjeter a ka pos ketij programi
   
 4. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  #1. Freegal Music.
  #2. Beats Music.
  #3. Spotify Music.
  #4. iDownloader. .
  #5. Music Free Download Pro.
  #6. SoundCloud Downloader Pro
  #7. Total Downloader Free.
  #8. The Music+
   
  Erdin Fazliu pëlqen postimin.
 5. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  38
  ose shkarkoji ne pc e transferoj ne iphone better
   
  Erdin Fazliu pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...