1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Program studimi per informatike Tirane

Tema tek 'Institucionet Arsimore' e hapur nga mar123, 10 Korrik 2017.

 1. mar123

  mar123 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Jam nje maturant kete vit dhe kam vendosur te vazhdoj studimet per informatike ne nje universitet publik. Mirepo universitet shqiptare ofrojne shume dege rreth informatikes.Po listoj disa prej tyre
  Informatike FSHN
  TIK FSHN
  Inxh. matematike dhe informatike FSHN
  Informatike ekonomike (ekonomiku)
  Inxhinieri informatike (politekniku) etj etj ...

  Doja te dija nga eksperienca personale e studenteve qe kane mbaruar keto dege, cilat nga keto me te vertet ja vlen, qe te jep nje formim te plote dhe ka trege pune .Faleminderit !
   

Shpërndaje faqen

Loading...