1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Program si movie maker !

Tema tek 'Audio dhe Video produksion' e hapur nga [email protected], 10 Maj 2015.

 1. Gr@1ti

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  848
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  88
  Po kerkoj ndonje program si movie maker po me duhet me i bashku disa foto dhe me i rujt si video me windows movie maker po i run ne nje format qe nuk po muj me i konvertu me mp4 a ka ndonje program tjeter ?
   
 2. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  812
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Camtasia Studio.
   
  [email protected] pëlqen postimin.
 3. Gr@1ti

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  848
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  88
  faleminderit shum.
   

Shpërndaje faqen

Loading...