1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

program php dhe python

Tema tek 'PHP // ASP // Python' e hapur nga krasniqi01, 28 Mars 2019.

 1. krasniqi01

  krasniqi01 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  a din najkush naj link per program per php dhe python?
   
 2. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  847
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  58
  qysh po mendon per me shkru me PHP dhe Python software nese e ki fjal e ki ne Visual Studio Code ne Ninite.com
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
 4. (Coder);

  (Coder); Anëtar Aktiv

  Postimet:
  144
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  shoku te njejten pyetje e ke bo ma heret - veq i paske ndrru gjuhet programuese - te sugjeroj hyn lexo ma teper per programim apo shko ne ndonje kurse, qe te udhzoje ne kete fushe

  [​IMG]
   

Shpërndaje faqen

Loading...