1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Program per wireframe

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga networkcoder, 19 Mars 2018.

 1. networkcoder

  networkcoder Anëtar i Njohur

  Postimet:
  561
  Pëlqimet:
  132
  Pikë nga trofetë:
  63
  Pershendetje te nderuar,

  Ashtu sic e lexuat titullin e temes kam nevoje per nje program/tool per wireframe. Po me duhet per nje projekt ne Web ne menyre qe t'a skicoje/planifikoje uebsajtin.
  Mundesisht te jete ne platformen Windows. Kam kerku ne Google dhe kam gjet disa mirepo shumica ishin ne web-based dhe ato qe ishin per desktop ishin trial dhe dihet limiti i tyre qe nuk mundesh me i perdore ne detaje funksionet e tyre .!
  Keshtu qe kushdo qe ka ndonje program te tille eshte i mireseardhun me tregu qofte ketu por edhe ne PM . :)

  Gjithe te mirat.
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,663
  Pëlqimet:
  1,146
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  axure.com
  balsamiq.com
  wireframesketcher.com
  adobe.com/uk/products/xd.html
  
   
  Last edited: 19 Mars 2018
 3. networkcoder

  networkcoder Anëtar i Njohur

  Postimet:
  561
  Pëlqimet:
  132
  Pikë nga trofetë:
  63
  I nderuar,faleminderit per ndihme por a i ke edhe licensat e tyre sepse disa prej tyre edhe une i kam gjet ne internet,po me duhet njeri nga ta full version jo trial .

  Gjithe te mirat.
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,663
  Pëlqimet:
  1,146
  Pikë nga trofetë:
  243
  Axure.RP.v8.1.0.3366.Enterprise.Edition.Incl.Keygen-NGEN
  Balsamiq.Mockups.v3.5.15.Incl.Keygen-AMPED
  WireframeSketcher.v5.0.2-FSOCIETY
   

Shpërndaje faqen

Loading...