1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje program per shkeputjen e titrave

Tema tek 'Audio dhe Video produksion' e hapur nga armend zeqiri, 2 Maj 2017.

 1. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  296
  Pikë nga trofetë:
  88
  Pershendetje, me duhet nje program per shkeputjen e titrave nga video ( hardcoded subtitles ), pasi qe titrat jane ne nje gjuhe qe une nuk e kuptoj dua ti nxjer dhe ti perkthej.

  kam gjetur disa software te viteve 2007-2008 por nuk funksionojn

  gjith te mirat
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
  HARROJE

  mundesh vetëm të vendosësh titrat e tua me black background
   
 3. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  296
  Pikë nga trofetë:
  88
  pershendetje, ndoshta nuk jam kam qen i qarte, nuk kam nevoj ti vendos titrat me black backround sepse video gjendet ne youtube e paster, dhe dikund tjeter gjendet me titra pra me duhen nje program si ky me poshte por me i avancuar qe te bej automatikisht jo une ti shkruaj disa shkronja nese ka mundesi
   
 4. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  502
  Pikë nga trofetë:
  208
  Shiqoje njeher kete
  Code:
  https://mkvtoolnix.download
   

Shpërndaje faqen

Loading...