1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Program per shkarkimin e kengeve me video

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Selim Baruti, 22 Korrik 2017.

 1. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,355
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  108
  Pershendetje
  Me duhet nje program per shkarkimim e kengeve me video ne iPhone 7.
   
 2. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  199
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  43
  iMusic
   
 3. Edm0nd

  Edm0nd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  431
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  Tubify
   
 4. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,355
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  108
  Pres dhe sugjerime te tjera
   
 5. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,655
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  78
  nese je me country albania lype kete edhe vet e perdori ska mat mire

  https://imgur.com/gallery/P2suK
   
 6. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,395
  Pëlqimet:
  1,034
  Pikë nga trofetë:
  358
 7. Visii

  Visii Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
  Snaptube
   
 8. mec mirdite

  mec mirdite Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Documents
   
 9. Vissi

  Vissi Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Tubemate por nuk e gjen ne playstore .Kerko ne web dhe shkarkoje si files apk
   
 10. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,395
  Pëlqimet:
  1,034
  Pikë nga trofetë:
  358
  iPhone - no apk
   
 11. Selim Korbi

  Selim Korbi Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Është programi "anaptube", funksionon shumë mirë.
   
 12. Atlanti

  Atlanti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  427
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  Provo Playtube.
   
  Selim Korbi pëlqen postimin.
 13. LabinotH

  LabinotH Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Player il si itube ne android eshte e njejta
   
  Selim Baruti pëlqen postimin.
 14. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  585
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  88
  Eh, sikur tia kishe thene para nje viti sepse tani ka mbaruar pune tjetri.
   
  Selim Baruti dhe BlackEagle pëlqejnë postimin.
 15. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  313
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  me mire vone se kurre hahahhaha
   
  Selim Baruti dhe @Alvi pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...