1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje program per samsung

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga kristy12, 4 Tetor 2016.

 1. kristy12

  kristy12 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  139
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje a din dikush ndonje program per pc per kete lloj samsungu GT-S6790N
  qe me hy ne internet ne pc me ane te cel? sic eshte per nokiat psh nokia pc suite
   
 2. Valdrin Gashi

  Valdrin Gashi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  715
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  58
  Samsung Kies.
  Code:
  http://www.samsung.com/uk/support/usefulsoftware/KIES/
   

Shpërndaje faqen

Loading...