1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Program per ndertimin e PC

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga itune, 26 Qershor 2019.

 1. itune

  itune Anëtar Aktiv

  Postimet:
  314
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ka kohe qe e pata perdore nje program qe ka mundesuar ndertimin e nje kompjuteri ne menyre virtuale, por per momentin nuk po me kujtohet emri. Kerkova ne google e pash nje PC Building Simulator, por nuk ishte i njejti si ai dhe po ashtu ishte si me pages me I ble pjeset e PC-se dhe pastaj me e ndertu nje PC ne menyre virtuale.

  Nese ndonjerit ju kujtohet emri i nje programi te tille do te me ndihmonte.
  Faleminderit paraprakisht.
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,639
  Pëlqimet:
  1,134
  Pikë nga trofetë:
  243
 3. itune

  itune Anëtar Aktiv

  Postimet:
  314
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18

Shpërndaje faqen

Loading...