1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Program per muzika per iPhone

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Aleksia, 5 Dhjetor 2018.

 1. Aleksia

  Aleksia Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Kush me ndihmon me nje program qe shkarkon filma dhe muzike free per iphone ! Ju lutem adm te krijojne teme te re ✋
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  368
  Pëlqimet:
  104
  Pikë nga trofetë:
  53
  duhet ta krijosh ti temen e re jo adm-t :p
   
 3. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,197
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  113
  Per muzika me i ndegju edhe offline e ki Player gr
   
 4. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  252
  Pikë nga trofetë:
  213
 5. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  23

Shpërndaje faqen

Loading...