1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Program per kirijim e nje logoje

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga Erdin Fazliu, 1 Janar 2019.

 1. Erdin Fazliu

  Erdin Fazliu Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Persh
  Kerkoj ndonje program qe krijon logo sipas deshires tende ne emrin tim nese e dini emrin e programit me tregoni..
  Falimderit
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,430
  Pëlqimet:
  2,013
  Pikë nga trofetë:
  448
  Photoshop, Illustrator, ose GIMP etj...
   
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  809
  Pëlqimet:
  514
  Pikë nga trofetë:
  173
  https://logomakr.com/ , online
   

Shpërndaje faqen

Loading...