1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Program per iOS

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga BaBLoKu, 8 Prill 2018.

 1. BaBLoKu

  BaBLoKu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  545
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  a ka ndonje program per muzika si esht kan ajo iMusic qe edhe pa wifi e 4G me ngu muzika shlir ato qka i ban save faleminderit prej perpara
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  Provo tubify dhe shiko osht edhe 1 tem per kete pyetje dhe jon cek disa programe te mira per ios
   
 3. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
 4. BaBLoKu

  BaBLoKu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  545
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
 5. LabinotH

  LabinotH Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
 6. BaBLoKu

  BaBLoKu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  545
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48

Shpërndaje faqen

Loading...