1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Program per hdd format

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Zeshkani200, 9 Qershor 2021.

 1. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  360
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  me duhet nje program per hdd external sepse nuk me behet format normal
   
 2. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  233
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  38
  1. Disk Management
  2.Vendose ne pc/laptop bone format nga Windos setup
  3.Bone format permes CMD DISKPART LIST DISK
   

Shpërndaje faqen

Loading...