1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Program per gjuh gjermane

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga meteori, 2 Dhjetor 2019.

 1. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  706
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kush din program per gjuh gjermane qe asht me levele me ushtrime,nja e kam marr
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,154
  Pëlqimet:
  716
  Pikë nga trofetë:
  343
  Program nuk di cte theme, por tek faqja fjalor gjermanisht shqip ka disa mësime të mira. Hidhi një sy mbase të ndihmon.
   
  aimilius pëlqen postimin.
 3. GhOsT-BoY

  GhOsT-BoY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  nese din anglisht mrie, ateher provo duolinguo apo memrise te cilen munesh me downloadu ne appstore apo play store
   

Shpërndaje faqen

Loading...