1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Program per drejtshkrim

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga rihannadid, 13 Shtator 2017.

 1. rihannadid

  rihannadid Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje... me duhet programi per drejtshkrim nese ekziston nje i tille.... kerkova ne internet pash qe ka ekzistu me pare... a ekziston ende dhe ku mundem te shkarkoje nese po.
   
 2. Best Answer:
  Post #3 by lynx, 14 Shtator 2017
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,325
  Pëlqimet:
  784
  Pikë nga trofetë:
  343
  Jep pak më shumë info për çfarë sistemi të duhet.
   
 4. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Best Answer
  rihannadid pëlqen postimin.
 5. rihannadid

  rihannadid Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  lynx pëlqen postimin.
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,726
  Pëlqimet:
  1,198
  Pikë nga trofetë:
  243
 7. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,616
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  per 2007 a ka
   
 8. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,325
  Pëlqimet:
  784
  Pikë nga trofetë:
  343
 9. Trim2017

  Trim2017 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Faleminderit edhe preje meje #lynx #poshnjari
   

Shpërndaje faqen

Loading...