1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Program per blokim te web-faqeve

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga pumma, 1 Qershor 2019.

 1. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  578
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetje Anetar po kerkoj njo program free i cili ma mundeson te bllokoj web-faqe te ndryshme ne te gjitha pc te cilat i menaxhoj!!
   
 2. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  566
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  58
 3. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  578
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  58
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,213
  Pëlqimet:
  736
  Pikë nga trofetë:
  343
  Provo me filtrat ne ruter. Eshte metoda me e mire. Thuaj cfare ruteri perdore.
   
  -em- pëlqen postimin.
 5. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  216
  Pikë nga trofetë:
  73
  Saktë! Vetëm nëpërmjet router mund të bëhet për të gjitha pc njëkohësisht.
   
 6. albion65

  albion65 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
  Tregona çfar routeri perdor dhe te tregoj si me i blloku.
   
 7. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  nqs kerkon dicka me teper dhe ke mundsi me pas 1 vps server ose 1 VM ne LAN t`krijume me virtualbox apo docker ose dicka tjeter me sistem linux mundesh me perdor https://pi-hole.net/ dhe at ip (DNS) e vendos n`router dhe tgjithve i bllokohen ato website qe ti vendos n`black list. (pi hole perdoret edhe si DNS-adblock) opsioni me i mir me blloku ads kur perdor tel
  mund t`instalohet edhe n`raspbian
   

Shpërndaje faqen

Loading...