1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Program per baste

Tema tek 'Programim' e hapur nga und3rc00d3, 19 Prill 2022.

 1. und3rc00d3

  und3rc00d3 Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje me duhet nje program per baste online kush ka programin te me kontaktoj
   
 2. xhino333

  xhino333 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje kam un nje te till vlla nese te duhet bashkpunojm bashk,me %
   
 3. Samadhi

  Samadhi Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  kontaktom edhe tregom me shum detaje
   

Shpërndaje faqen

Loading...