1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Program per android

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga igliramaj, 16 Prill 2018.

 1. igliramaj

  igliramaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mirembrema te gjitheve . Me ndihnon dot ndokush me ndonje program per android qe i bn recover apo kthen nje version me mbrapa android sepse kam degjuar qe ka ?
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,360
  Pëlqimet:
  1,909
  Pikë nga trofetë:
  348
  Po mundeesh me bo downgrade, por eshte procedure e gjate, dhe nuk behet me aplikacion mobil.
  Edhe dicka, nje gabim i vogel ne kete drejtim mundesh me prish telefonin pergjithmon, sidomos nese e gabom firmware, prandaj te kisha sugjeru nese nuk e din cfar po ben, me mir mos tento vet.

  Ne internet ke shum material, dhe video si behet kjo por gjithmon kujdes dhe beji hapat sipas modelit te telefonit tend.

  Ja nje video qe e shpjegon proceduren pak a shum si duhet me bo downgrade.

   
  igliramaj pëlqen postimin.
 3. igliramaj

  igliramaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  po e pash kte flm . Por ndonje progrem ne pc per data lost per samsung S4 !
   
 4. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  142
  Pikë nga trofetë:
  43
  GT recovery eshte efektiv per kete
   
  igliramaj pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...