1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Program per android per foto

Tema tek 'Android' e hapur nga kastiot, 18 Shkurt 2019.

 1. kastiot

  kastiot Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje:
  -Cfare programi me sugjeroni per foto me i be me te mire me efekte etje
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,213
  Pëlqimet:
  737
  Pikë nga trofetë:
  343
  Photoshop. ose hidhe nje sy ketyre ketu photo editor
   
 3. krasniqi01

  krasniqi01 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
   
 4. Hristo

  Hristo Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  1
  Photoahooter
   
 5. sodovina-city

  sodovina-city Anëtar i Njohur

  Postimet:
  708
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  88
  Snapseed nga google
   

Shpërndaje faqen

Loading...