1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Program muzike per iOS

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga BaBLoKu, 1 Dhjetor 2018.

 1. BaBLoKu

  BaBLoKu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  545
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  A mos din naj kush ndonje program per musika qe mundesh me i shiku pa internet dmth cached qe dalin dmth si ajo Player IL qd u kan se tash e kan qit prej perdorimit faleminderit shum
   
 2. Uskana12

  Uskana12 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Player GR ktu muzikat i merr me internet pastaj mundesh ti ndegjosh pa internet nese kerkon ashtu
   

Shpërndaje faqen

Loading...