1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Program me co rec ekranin po veq ni layer psh

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 4 Dhjetor 2019.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,000
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
  A dini nej program ose metod qysh mundem me bo record ekranin ne llaptop po psh veq ni layer ,
  me bo rec boj me quicktime player po ama po du psh i kom 3 layers me me bo veq layerin e pare me bo rec tjert jo . flm
   
 2. GhOsT-BoY

  GhOsT-BoY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Provoje camtasia ndoshta te kryn pune.
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,000
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
 4. GhOsT-BoY

  GhOsT-BoY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  aha, per kshtu merre pra obs studio, me te me sa e di un mundesh edhe rekordu po edhe stream me bo edhe e ki mundsin me zgjedh cilin don layer me rekordu.
   
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,000
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
  A je i sigurt qe muna cilen du layer me bo rec ,?
   
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,604
  Pëlqimet:
  1,113
  Pikë nga trofetë:
  243
  rec ekranit i ben full ose pjese (selected)

  mund te postosh ndonje video qe ke pare qe te te kuptoj me sakte.
   
 7. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,000
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
  Shikoje ate fon ma lart qe e kom postu , psh i ki 10 layers ne photoshop po don veq do me u bo rec jo all layers
   
 8. GhOsT-BoY

  GhOsT-BoY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po vet e kam provu.
   
 9. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,000
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
  ja po te shkruaj pm me trego si vllai
   

Shpërndaje faqen

Loading...