1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Program falas per Restaurant !

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga JetmirKs, 10 Qershor 2020.

 1. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mos dini najkush naj program falas per Restaurante , me ja shtyp fakturen klientiti ?
   
 2. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,425
  Pikë nga trofetë:
  343
  Pershendetje,

  pa keqkuptime, por perderisa eshte Restorant ather nuk besoj qe eshte ne ate gjendje qe ta perdor ndonje aplikacion pa pagese.

  Sugjerimi im: Restoranti te investoj pak para qe ta blej nje aplikacion te mirefillt, ku mund te kete edhe perkrahje nese diqka nuk shkon si duhet!

  Gjitha t'mirat,
  Fannoli
   
  boni, Erion-IT, bthaci dhe 3 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 3. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  I nderuar e kam si cafe te vogel dhe nuk po kam mundesi me ble programin !
   
 4. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  68
  Me kontakto ne Inbox
   

Shpërndaje faqen

Loading...