1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes PRODUKTE TE IPKOS (MBUSHJE,INTERNET,PAKO) pagesa BTC

Tema tek 'Shitje' e hapur nga OmeRfrom02, 16 Nëntor 2020.

 1. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  254
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje Antaret e ITSQHIP, shes Produkte te IPKO-se si mbushje elektronike, pagesa te internetit, pagesa me kontrate, oferta etj pagesa BTC +5fee. psh nese produkti e ka vleren 10euro athere duhet me i pagu 10.5E.
  Te Interesuarit PM.
   
  ILazz.Os pëlqen postimin.
 2. ILazz.Os

  ILazz.Os Anëtar Aktiv

  Postimet:
  214
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18

Shpërndaje faqen

Loading...