1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje problemi tek icloud

Tema tek 'iOS' e hapur nga Unnamed83, 19 Qershor 2016.

 1. Unnamed83

  Unnamed83 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  194
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  a mundet mem tregu dikush apo naj video tutorial qe e hjek icloud se ja kom harru paswordin eh ne mobishop shum shtrejt me fshi icloud pej telefonit
   
 2. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,656
  Pëlqimet:
  729
  Pikë nga trofetë:
  243
  Nese u kan aj icloud i yt edhe ja ke harru pasin kontakto ne pm besoj qe te ndihmoj me kthy , amo prap po e perseriti veq nese ti e ke harru se perndryshe kushton mbi 100 euro
   
 3. Rrezart123

  Rrezart123 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  63
  Ishalla o i joti e se ki vjedh.
  PM - Private Message (Mesazh Privat)
   
 4. Unnamed83

  Unnamed83 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  194
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  jo nuk e kom vjedh po tjeterkush ma ka hap icloud eh ja ka harru paswordin se spo muj e shes shtrejt tash sherri qe spe ja di icloud pw
   
 5. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tung, pasi qe eshte tema per icloud, kam dhe une nje iphone 6 me te njejtin problem.

  Nese ti @phoenix apo @Rrezart123 mundeni me e rregullu me lajmeroni ne PM.

  Mirpo vec nese mundeni ne menyre online sepse nuk jam ne Kosove me Iphone.


  Mire u ndegjofshim.
   
  Last edited: 21 Qershor 2016
 6. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,689
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  Icloud ke mujt me hek vetem tek IOS 7.xx 8.xx po flas nga ajo qe vet i kam hjekur ma nuk egziston asnjè menyre kshtu qe badihava hargjoni kohe :)
   
  Last edited by a moderator: 21 Qershor 2016
 7. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,656
  Pëlqimet:
  729
  Pikë nga trofetë:
  243
  Qfar mnyre? Egziston per qfardo ios me hek icloud, eh per ios 7.xx osht shum leht me hek bile un per disa min e heki icloud te iphone 4
   
 8. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,621
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  kan deshtu kto as nja sun e hjek
   
 9. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,621
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  vetem.ArditS me.doket ka.pas sukses
   
 10. Semin

  Semin Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  nese e ke ende ashtu ta rregulloj une free vetem kontaktom :)
   
 11. besfortshalatech

  besfortshalatech Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  icloud hiqet 2 metoda duke dit a asht clean apo lost, qmimi shkon prej 70e deri 200e
   

Shpërndaje faqen

Loading...