1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Problemet rreth Instant article

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga spectre, 5 Mars 2019.

 1. spectre

  spectre Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje

  E hapa kete teme me qellim qe sado pak te kontriboj ne kete grup duke pa edhe ne disa grupe se per disa gjera te panevojshme lypin nje shume te konsiderushme te hollash dhe nuk kryjn edhe aq pune.

  Problemet gjithmone lidhen si te rikthej nje faqe blocked, Minimal Readership Instant lost access e kesi gjera ku deri sa bisedoni me x persona eshte me mire te kontaktoni facebook support dhe mbrenda 24H do ju rikthejn message per problemin e juaj.

  Problemet me se shumti tashme jane edhe Lost access to instant article edhe Minimal Readership kur don te vendosesh nje website.

  Ndersa sa i kom kontaktu supportat e facebook per Minimal Readership ka qene ne lidhje me shperndarjen e websitet ne facebook do te thot sa me shum share,tags, dhe comente aq me shpejt mund te vendosesh websiten, dhe trafiki si 15k 30k e kesi gjera nuk jane te nevojshme.


  Ndersa sa i perket Lost access personalisht kam riktheyer por pasi qe kam pritur rreth 90dite. dhe tani kam bere appeal per rikthimin e tij.

  Per te pasur me te lehte kontaktimin e supportav te facebook si publisher ateher ky osht Linku:

  https://web.facebook.com/business/publishersupport

  ketu mund te beni pytjet rreth Instant article/ lost access/ Merge page/ blocked page/ Report hacked page etj.

  Ndersa https://web.facebook.com/help/media

  Ketu mund te gjeni se si mund ta verifikoni nje page dhe shume gjera te tjera.

  Ndonse per shumicen edhe nuk jane te nevojshme per shkak se i dijn kete postim e bera per ata te cilet ju duhet.

  Me Respekt

  Spectre
   
  Leon Haziri dhe @science pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...