1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Probleme Me Withdraw Ne Paypal

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Panther, 5 Prill 2019.

 1. Panther

  Panther Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje antar
  Kom probleme me paypal ne terheqje te parave .
  Kom bo shume terhjekje ne kartel , ndersa dje provova me bo ni terhjeke mu shfaqke vetem opsioni me lidh nje bank ose nje kartel eligible , ndersa kartela ishe ne rregull , as nuk ka ndonje limitim.
  Opsionet qe shfaqen ne momentin qe klikohet withdraw fund :

  https://ibb.co/M2tc5Db

  Nese dikush ka hasur ne nje problem te tille dhe ka gjetur zgjidhje te lutem te ndihmoje

  Ju faleminderit
   
 2. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  me cilen bank e ke te lidhur PayPal?
   
 3. Panther

  Panther Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  Me "NLB"
   
 4. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,207
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  me shkruaj pm ta rregulloj per terheqje
   

Shpërndaje faqen

Loading...