1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Probleme me Facebook

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga numer2, 26 Mars 2020 në ora 14:17.

 1. numer2

  numer2 Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  E kam nje problem me facebook, sa her qe provoj me hap nje account te ri nga teli jem ma lyp meniher me verifiku me foto kurse kur e qeli naj acc nga nje tel tjeter hapet mire, por kur e hapi at acc me telefon timin si ta boj nje add ma lyp apet me verifiku.

  Shkaku poma merr mendja se kom ba spam duke hap acc shume her dhe besoj se Facebook mi ka blloku IP-t.

  Qka muj me ba a mundem najqysh me zgjidh ket problem edhe a muj mi ndrru IP-t najqysh.
   
 2. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  199
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po normal ke qel shume e ke tepru , provoje instaloje ni vpn bone clear history e provoje
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,929
  Pëlqimet:
  593
  Pikë nga trofetë:
  293
  Të është futur aparati në blacklist dhe jo vetem ip.
  Nderro tel. As formati nuk te bene pune.
   
 4. numer2

  numer2 Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Zgjidhje tjeter nuk ka? A veq me nrru telefonin
   
 5. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar

  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po te njeiten problem ka paske dhe une , nese nuk e hap add me tel qe ke nuk te mbyllet ne momentan qe e hap direkt ta bllokojne
   
 6. numer2

  numer2 Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  A ke ba zgjidhje ti a hala
   
 7. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar

  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  duhrt me e hap me nje paisje te re qe mos kem problem
   

Shpërndaje faqen

Loading...