1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Probleme me Facebook

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Elira, 17 Korrik 2018.

 1. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ne profilin e Fb-s kur hy me del psh 10 kerkesa miqesie dmth del njoftimi qe i kam 10 kerkesa po kur e preki mej pranu nuk del asni kerkes. Krejt i kom provu po prap spom bon.. Nese din dikush naj zgjidhje mkish pshtu?
   
 2. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  hin me m.facebook.com shiko
   
 3. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  kom hy me m.fcb edhe ne aplikacion njejt prap. Pom.dhimet se profili vjeter se e kisha lon krejt
   
 4. Nari

  Nari Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  hmmm ,ndoshta pak jashte teme kerkoj falje ama ju lutem kush din >qysh me ja bo ! kam harru passwordin e emailit ne yahoo me te cilin kam llogari ne fb >kam provu disa here aty ku tthote Visit our help site - por eshte e pamundur me zgjidh problemin ! Ju lutem shumm #Respekt
   
 5. InstaBot

  InstaBot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ndoshta esht fb i vjeter dhe ato qe tkan ber ftes ju ka blloku ose caktivizuar adresa prandaj te del ashtu, mendoj une.
   
 6. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Llogaria i ka 1 vit jo ma shume. prap spo ban me pranu shok.
   
 7. InstaBot

  InstaBot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ty tani nuk te dalin shoket qe tkan ber ftes apo nuk mundesh me i pranu ? Ket gje nk po kuptoj...
   
 8. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk mdalin shokt. del numri aty ke kaq kerkesa kur e preki del that. ska asni kerkes
   
 9. networkcoder

  networkcoder Anëtar i Njohur

  Postimet:
  561
  Pëlqimet:
  132
  Pikë nga trofetë:
  63
  Provo kliko ikonen Friend Requests ne FB permes PC apo llaptopit pastaj kur hapet nje dritare e vogel ne fund te asaj dritare e ke nje tekst "See all" klikon mbi te dhe te shfaqen te gjithe kush te ka dergu kerkesa miqesie.

  Gjithe te mirat.
   
 10. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  e provoj... flm shume.
   

Shpërndaje faqen

Loading...