1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Probleme me butonin creat post

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Dranmoza, 26 Shtator 2018.

 1. Dranmoza

  Dranmoza Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Djem se di deir dje kom mujt me bo postime prei desktop, po sot para disa ore diqka s'pom bon me kriju poste tamon pe boj klick creat post pom ngrihet menier spom len me selektu sen, mos e keni edhe ju te njejtin problem ose keni pas edhe keni gjet zgjedhje a mundet mem ndihmu dikush?

  https://imgur.com/a/7qalomR

  Faleminderit paraprakisht
   
 2. VaLoN

  VaLoN Co-Founder Staff Member Administrator

  Postimet:
  843
  Pëlqimet:
  346
  Pikë nga trofetë:
  208
  Eshte problem i Facebook qe e kane edhe mediat me te medha botrore, edhe jane ty mundu me rregullu FB problemin. Posto prej Internet Explorer ose perdore aplikacionin ne telefon deri te rregullohet.
   
 3. Dranmoza

  Dranmoza Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  faleminderit per pergjigje, ne dy faqe tiera qe jon me like pak pom len ndersa kto te mdhajat po ma ngrin menier at pjesen e postimit qudi :S
   
 4. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Ose posto prej m.facebook.com
   

Shpërndaje faqen

Loading...