1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Probleme me acc te paypalit

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga numer2, 8 Qershor 2020.

 1. numer2

  numer2 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje

  E kom qel ni PayPal me country Slovenia per me verifiku numrin po nuk kom mujt tash mu ka ba limited a muj najqysh mi terhek ato pare, a ka naj problem se shtetin e kom Slovenia a i pranon bankat e Kosoves, edhe a muj najqysh mi transferu dikun mos mi lan me shku posht.

  Edhe me sa e pash qe paypal nuk po te lake me ndrru shtetin veqse me hap ni acc tjeter
  Pres pergjigjje
   
 2. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  Sti pranon bankat e kosoves, derisa e ki limited nuk mundesh as me qu as me pranu pare
   
 3. numer2

  numer2 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po a muj permes bankav te Kosoves mi terhek ato apo kan met qe sun i nxerri
   
 4. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  A ke nxjerr najher permes bankes me at paypal?
   
 5. numer2

  numer2 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Jo nuk kom nxerr edhe nuk e kom regjistru naj kartel ne paypal po po du mu siguru qe nese muj me shti kartelen me mujt mi terhek paret po spo jam i sigurt qe me bank te Kosoves muj mi nxerr se e kom ba Nationality Slovenia
   
 6. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  Jo vlla smunesh
   

Shpërndaje faqen

Loading...