1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Problem rreth Motherboard

Tema tek 'Procesorë // Pllakëza amë // Memorie //Disks' e hapur nga zaki94, 12 Tetor 2018.

 1. zaki94

  zaki94 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  346
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  A mundet mem kallxu dikush a rregullohet motherboard aty ku vendoset procesori aty ku jan do tela te vockel jan laku e shkaku asaj nuk dhezet pc
   
 2. zaki94

  zaki94 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  346
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ndonje pergjigje?
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,399
  Pëlqimet:
  406
  Pikë nga trofetë:
  163
  Bej një foto se une personalisht nuk po të kuptoj.
   
 4. zaki94

  zaki94 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  346
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,399
  Pëlqimet:
  406
  Pikë nga trofetë:
  163
  Jo mjerisht ati nuk rregullohen.
   
 6. zaki94

  zaki94 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  346
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  A mund te gjej ksi motherboardi nepermjet internetit se ramin procesorin etc kejt nregull jan kam ddr3 esht
   
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,399
  Pëlqimet:
  406
  Pikë nga trofetë:
  163
  Po duhet të gjesh. Kerko në baze tew versionit.
   
 8. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,162
  Pëlqimet:
  613
  Pikë nga trofetë:
  258
  nqs nk jan keput, provoje me piskatore vet me delikatese me i drejtu .... kujdes ms i kput.
   
  zaki94 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...