1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem me Zpanel ne vServer Linux Centos 6

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga G4SHI, 26 Maj 2020.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  250
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje djem.
  E kom installu ne vServer Linux , Centos 6
  ZPanel , por kur hy ne to ma qet Blank krejt bardh

  Spo di qysh me ndreq !

  http://prntscr.com/so82e1

  kshtut ma qet ne te gjitha anet
   
 2. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  245
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  se ban ma supprt i ka 2 3 vite qe sban ma zpanel se ska pru update t reja as sen smunesh me instalu!
   
 3. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  283
  Pëlqimet:
  262
  Pikë nga trofetë:
  73
  Projekti zpanel eshte mbyllur nga 5 vite.Tashme ato quhen Sentora! Boi uninstall VPS-s dhe instalo http://www.sentora.org/
   
 4. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  250
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  53
  Faleminderit per pergjigje :)

  @boom3rang , mbylle temen vlla !
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...