1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem me windows 7 format

Tema tek 'Microsoft Windows' e hapur nga davi, 11 Nëntor 2017.

 1. davi

  davi Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
  Pershendetje
  deshta mju pyt rreth formatizimit windows 7 pom met tek setup is starting kajher kur e formati kryhet tani kur restartohet tek logo sma qet ma qet apet problem qe kishe nuk u format mir edhe mthot restarto formatin
   
 2. isarama

  isarama Anëtar Aktiv

  Postimet:
  472
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shiko a te kryn Pun kjo
   

Shpërndaje faqen

Loading...