1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Problem me Web-Faqe

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga arditkrasniqi, 12 Shtator 2021.

 1. arditkrasniqi

  arditkrasniqi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  213
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje,
  kam problem me webfaqen time
  nuk mund te gjej ne google faqen time


  www.maler-susuri.de hapet shum ne rregull,
  kur e kerkoj ne google search nuk me gjen faqen time, vetem duhet te shenoj nalt tek url?
  pse nuk e di ku eshte problemi
  shpresoj te me keni kuptu

  hosti eshte i blere prej 1und1.de
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,324
  Pëlqimet:
  1,210
  Pikë nga trofetë:
  343
 3. arditkrasniqi

  arditkrasniqi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  213
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  ka 2 jave qe eshte hapur, apo 3 jave nuk e di sakt,
  ate qe me dergove ti e kam bere por ende asgje
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,324
  Pëlqimet:
  1,210
  Pikë nga trofetë:
  343
  Epo duhet te presesh akoma. Mund te marri deri ne 3 muaj per faqet e reja.
   
 5. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,340
  Pëlqimet:
  1,031
  Pikë nga trofetë:
  193
  Te duhet pak investim ne SEO per ta shfaq faqen tende ne google , me termet(nichet) qe i do.

  Qdo te mire
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...