1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem me versionin e ri te Firefox

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga Poshnjari, 7 Maj 2019.

 1. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,222
  Pëlqimet:
  740
  Pikë nga trofetë:
  343
  per te gjithe ata qe kane problem me addons e firefox ne versionin e ri me videon e me poshtme shpjegohet sesi mund te zgjidhet ky problem.
  How to fix Add-ons disabled or failing to install in Firefox
   
  aimilius pëlqen postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,658
  Pëlqimet:
  1,143
  Pikë nga trofetë:
  243
  eshte regulluar problemi
  u leshua update/verson i ri
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,222
  Pëlqimet:
  740
  Pikë nga trofetë:
  343
  Unë para disa oresh e pash. Kisha disa dite qe nuk e kisha hapur pc-n
   

Shpërndaje faqen

Loading...